Начален етап

  • За да видите отделните седмични програми, филтрирайте по класове:
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Български език и литература
    08:25
    09:00
    Околен свят
    08:25
    09:00
    Английски език
    ИУЧ
    08:25
    09:00
    Български език и литература
    08:25
    09:00
    Български език и литература
    08:25
    09:00
    09:00
    Математика
    09:10
    09:45
    Математика
    09:10
    09:45
    Математика
    09:10
    09:45
    Музика
    09:10
    09:45
    Математика
    УИЧ
    09:10
    09:45
    10:00
    Музика
    10:15
    10:50
    Физическо възпитание и спорт
    10:15
    10:50
    Български език и литература
    10:15
    10:50
    Математика
    10:15
    10:50
    Изобразително изкуство
    10:15
    10:50
    11:00
    Физическо възпитание и спорт
    модул
    11:00
    11:35

    Български език и литература
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Час на класа
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Физическо възпитание и спорт
    11:45
    12:20
    Технологии и предприемачество
    11:00
    11:35

    Български език и литература
    11:45
    12:20
    Изобразително изкуство
    11:00
    11:35
    12:00

    Понеделник

    • Български език и литература
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Музика
      10:15 - 10:50
    • Физическо възпитание и спорт
      11:00 - 11:35
    • Български език и литература
      11:45 - 12:20

    Вторник

    • Околен свят
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Физическо възпитание и спорт
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Час на класа
      11:45 - 12:20

    Сряда

    • Английски език
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Физическо възпитание и спорт
      11:45 - 12:20

    Четвъртък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:00
    • Музика
      09:10 - 09:45
    • Математика
      10:15 - 10:50
    • Технологии и предприемачество
      11:00 - 11:35
    • Български език и литература
      11:45 - 12:20

    Петък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Изобразително изкуство
      10:15 - 10:50
    • Изобразително изкуство
      11:00 - 11:35
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Български език и литература
    08:25
    09:00
    Околен свят
    08:25
    09:00
    Български език и литература
    08:25
    09:00
    Английски език
    ИУЧ
    08:25
    09:00
    Музика
    08:25
    09:00
    09:00
    Математика
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Математика
    ИУЧ
    09:10
    09:45
    10:00
    Български език и литература
    10:15
    10:50
    Математика
    10:15
    10:50
    Математика
    10:15
    10:50
    Математика
    10:15
    10:50
    Български език и литература
    ИУЧ
    10:15
    10:50
    11:00
    Музика
    11:00
    11:35

    Физическо възпитание и спорт
    модул
    11:45
    12:20
    Физическо възпитание и спорт
    11:00
    11:35

    Час на класа
    11:45
    12:20
    Изобразително изкуство
    11:00
    11:35

    Изобразително изкуство
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Технологии и предприемачество
    11:45
    12:20
    Физическо възпитание и спорт
    11:00
    11:35
    12:00

    Понеделник

    • Български език и литература
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Музика
      11:00 - 11:35
    • Физическо възпитание и спорт
      11:45 - 12:20

    Вторник

    • Околен свят
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Математика
      10:15 - 10:50
    • Физическо възпитание и спорт
      11:00 - 11:35
    • Час на класа
      11:45 - 12:20

    Сряда

    • Български език и литература
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Математика
      10:15 - 10:50
    • Изобразително изкуство
      11:00 - 11:35
    • Изобразително изкуство
      11:45 - 12:20

    Четвъртък

    • Английски език
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Математика
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Технологии и предприемачество
      11:45 - 12:20

    Петък

    • Музика
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Физическо възпитание и спорт
      11:00 - 11:35
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Физическо възпитание и спорт
    08:25
    09:00
    Математика
    08:25
    09:00
    Математика
    08:25
    09:00
    Физическо възпитание и спорт
    08:25
    09:00
    Математика
    ЗИП
    08:25
    09:00
    09:00
    Математика
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Математика
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    ЗИП
    09:10
    09:45
    10:00
    Български език и литература
    10:15
    10:50
    Музика
    10:15
    10:50
    Музика
    10:00
    10:50
    Околен свят
    10:15
    10:50
    Български език и литература
    10:15
    10:50
    11:00
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Домашен бит и техника
    11:45
    12:20
    Английски език
    11:00
    11:35

    Час на класа
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Физическо възпитание и спорт
    модул
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Английски език
    11:45
    12:20
    Изобразително изкуство
    11:00
    11:35
    12:00

    Понеделник

    • Физическо възпитание и спорт
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Домашен бит и техника
      11:45 - 12:20

    Вторник

    • Математика
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Музика
      10:15 - 10:50
    • Английски език
      11:00 - 11:35
    • Час на класа
      11:45 - 12:20

    Сряда

    • Математика
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Музика
      10:00 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Физическо възпитание и спорт
      11:45 - 12:20

    Четвъртък

    • Физическо възпитание и спорт
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Околен свят
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Английски език
      11:45 - 12:20

    Петък

    • Математика
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Изобразително изкуство
      11:00 - 11:35
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Физическо възпитание и спорт
    08:25
    09:00
    Математика
    08:25
    09:00
    Математика
    08:25
    09:00
    Физическо възпитание и спорт
    08:25
    09:00
    Математика
    ЗИП
    08:25
    09:00
    09:00
    Математика
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    09:10
    09:45
    Математика
    09:10
    09:45
    Български език и литература
    ЗИП
    09:10
    09:45
    10:00
    Български език и литература
    10:15
    10:50
    Музика
    10:15
    10:50
    Музика
    10:00
    10:50
    Околен свят
    10:15
    10:50
    Български език и литература
    10:15
    10:50
    11:00
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Домашен бит и техника
    11:45
    12:20
    Английски език
    11:00
    11:35

    Час на класа
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Физическо възпитание и спорт
    модул
    11:45
    12:20
    Български език и литература
    11:00
    11:35

    Английски език
    11:45
    12:20
    Изобразително изкуство
    11:00
    11:35
    12:00

    Понеделник

    • Физическо възпитание и спорт
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Домашен бит и техника
      11:45 - 12:20

    Вторник

    • Математика
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Музика
      10:15 - 10:50
    • Английски език
      11:00 - 11:35
    • Час на класа
      11:45 - 12:20

    Сряда

    • Математика
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Музика
      10:00 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Физическо възпитание и спорт
      11:45 - 12:20

    Четвъртък

    • Физическо възпитание и спорт
      08:25 - 09:00
    • Математика
      09:10 - 09:45
    • Околен свят
      10:15 - 10:50
    • Български език и литература
      11:00 - 11:35
    • Английски език
      11:45 - 12:20

    Петък

    • Математика
      08:25 - 09:00
    • Български език и литература
      09:10 - 09:45
    • Български език и литература
      10:15 - 10:50
    • Изобразително изкуство
      11:00 - 11:35
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Физическо възпитание и спорт
    модул
    08:25
    09:05

    Английски език
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Английски език
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    ЗИП
    08:25
    09:05

    Математика
    ЗИП
    09:15
    09:55
    09:00
    10:00
    Български език и литература
    10:15
    10:55
    Музика
    10:15
    10:55
    Английски език
    10:15
    10:55
    Физическо възпитание и спорт
    10:15
    10:55
    Български език и литература
    10:15
    10:55
    11:00
    Математика
    11:05
    11:45

    Човекът и природата
    11:55
    12:35

    Домашен бит и техника
    12:45
    13:25
    Човекът и обществото
    11:05
    11:45

    Български език и литература
    11:55
    12:35

    Час на класа
    12:45
    13:25
    Физическо възпитание и спорт
    11:05
    11:45

    Математика
    11:55
    12:35
    Математика
    11:05
    11:45

    Човекът и обществото
    11:55
    12:35
    Изобразително изкуство
    11:05
    11:45

    Изобразително изкуство
    11:55
    12:35
    12:00
    13:00

    Понеделник

    • Физическо възпитание и спорт
      08:25 - 09:05
    • Английски език
      09:15 - 09:55
    • Български език и литература
      10:15 - 10:55
    • Математика
      11:05 - 11:45
    • Човекът и природата
      11:55 - 12:35
    • Домашен бит и техника
      12:45 - 13:25

    Вторник

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Музика
      10:15 - 10:55
    • Човекът и обществото
      11:05 - 11:45
    • Български език и литература
      11:55 - 12:35
    • Час на класа
      12:45 - 13:25

    Сряда

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Английски език
      10:15 - 10:55
    • Физическо възпитание и спорт
      11:05 - 11:45
    • Математика
      11:55 - 12:35

    Четвъртък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Английски език
      09:15 - 09:55
    • Физическо възпитание и спорт
      10:15 - 10:55
    • Математика
      11:05 - 11:45
    • Човекът и обществото
      11:55 - 12:35

    Петък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Български език и литература
      10:15 - 10:55
    • Изобразително изкуство
      11:05 - 11:45
    • Изобразително изкуство
      11:55 - 12:35
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Физическо възпитание и спорт
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    ЗИП
    08:25
    09:05

    Математика
    ЗИП
    09:15
    09:55
    09:00
    10:00
    Английски език
    10:15
    10:55
    Домашен бит и техника
    10:15
    10:55
    Физическо възпитание и спорт
    10:15
    10:55
    Английски език
    10:15
    10:55
    Български език и литература
    10:15
    10:55
    11:00
    Математика
    11:05
    11:45

    Човекът и природата
    11:55
    12:35
    Музика
    11:05
    11:45

    Човекът и обществото
    11:55
    12:35

    Час на класа
    12:45
    13:25
    Английски език
    11:05
    11:45

    Математика
    11:55
    12:35
    Човекът и обществото
    11:55
    12:35

    Физическо възпитание и спорт
    модул
    12:45
    13:25
    Изобразително изкуство
    11:55
    12:35

    Изобразително изкуство
    12:45
    13:25
    12:00
    13:00

    Понеделник

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Физическо възпитание и спорт
      09:15 - 09:55
    • Английски език
      10:15 - 10:55
    • Математика
      11:05 - 11:45
    • Човекът и природата
      11:55 - 12:35

    Вторник

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Домашен бит и техника
      10:15 - 10:55
    • Музика
      11:05 - 11:45
    • Човекът и обществото
      11:55 - 12:35
    • Час на класа
      12:45 - 13:25

    Сряда

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Физическо възпитание и спорт
      10:15 - 10:55
    • Английски език
      11:05 - 11:45
    • Математика
      11:55 - 12:35

    Четвъртък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Английски език
      10:15 - 10:55
    • Човекът и обществото
      11:55 - 12:35
    • Физическо възпитание и спорт
      12:45 - 13:25

    Петък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Български език и литература
      10:15 - 10:55
    • Изобразително изкуство
      11:55 - 12:35
    • Изобразително изкуство
      12:45 - 13:25
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Човекът и природата
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    09:15
    09:55
    Човекът и обществото
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    09:15
    09:55
    Човекът и природата
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Математика
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    ЗИП
    09:15
    09:55
    09:00
    10:00
    Математика
    10:15
    10:55
    Български език и литература
    10:15
    10:55
    Математика
    10:15
    10:55
    Домашен бит и техника
    10:15
    10:55
    Математика
    ЗИП
    10:15
    10:55
    11:00
    Физическо възпитание и спорт
    11:05
    11:45

    Български език и литература
    11:55
    12:35
    Изобразително изкуство
    11:05
    11:45

    Английски език
    11:55
    12:35

    Час на класа
    12:45
    13:25
    Български език и литература
    11:05
    11:45

    Музика
    11:55
    12:35

    Физическо възпитание и спорт
    модул
    12:45
    13:25
    Английски език
    11:05
    11:45

    Физическо възпитание и спорт
    11:55
    12:35

    Здравно образование
    СИП
    12:45
    13:25
    Музика
    11:05
    11:45

    Английски език
    11:55
    12:35
    12:00
    13:00

    Понеделник

    • Човекът и природата
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Математика
      10:15 - 10:55
    • Физическо възпитание и спорт
      11:05 - 11:45
    • Български език и литература
      11:55 - 12:35

    Вторник

    • Човекът и обществото
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Български език и литература
      10:15 - 10:55
    • Изобразително изкуство
      11:05 - 11:45
    • Английски език
      11:55 - 12:35
    • Час на класа
      12:45 - 13:25

    Сряда

    • Човекът и природата
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Математика
      10:15 - 10:55
    • Български език и литература
      11:05 - 11:45
    • Музика
      11:55 - 12:35
    • Физическо възпитание и спорт
      12:45 - 13:25

    Четвъртък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Домашен бит и техника
      10:15 - 10:55
    • Английски език
      11:05 - 11:45
    • Физическо възпитание и спорт
      11:55 - 12:35
    • Здравно образование
      12:45 - 13:25

    Петък

    • Математика
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Математика
      10:15 - 10:55
    • Музика
      11:05 - 11:45
    • Английски език
      11:55 - 12:35
    Понеделник Вторник Сряда Четвъртък Петък
    08:00
    Български език и литература
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Човекът и обществото
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Човекът и природата
    08:25
    09:05

    Математика
    09:15
    09:55
    Физическо възпитание и спорт
    модул
    08:25
    09:05

    Български език и литература
    09:15
    09:55
    Български език и литература
    ЗИП
    08:25
    09:05

    Английски език
    09:15
    09:55
    09:00
    10:00
    Физическо възпитание и спорт
    10:15
    10:55
    Английски език
    10:15
    10:55
    Български език и литература
    10:15
    10:55
    Български език и литература
    10:15
    10:55
    Музика
    10:15
    10:55
    11:00
    Български език и литература
    11:05
    11:45

    Човекът и природата
    11:55
    12:35
    Изобразително изкуство
    11:05
    11:45

    Български език и литература
    11:55
    12:35

    Час на класа
    12:45
    13:25
    Музика
    11:05
    11:45

    Български език и литература
    11:55
    12:35

    Български език и литература
    СИП
    12:45
    13:25
    Математика
    11:05
    11:45

    Домашен бит и техника
    11:55
    12:35

    Английски език
    12:45
    13:25
    Математика
    ЗИП
    11:05
    11:45

    Физическо възпитание и спорт
    11:55
    12:35
    12:00
    13:00

    Понеделник

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Физическо възпитание и спорт
      10:15 - 10:55
    • Български език и литература
      11:05 - 11:45
    • Човекът и природата
      11:55 - 12:35

    Вторник

    • Човекът и обществото
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Английски език
      10:15 - 10:55
    • Изобразително изкуство
      11:05 - 11:45
    • Български език и литература
      11:55 - 12:35
    • Час на класа
      12:45 - 13:25

    Сряда

    • Човекът и природата
      08:25 - 09:05
    • Математика
      09:15 - 09:55
    • Български език и литература
      10:15 - 10:55
    • Музика
      11:05 - 11:45
    • Български език и литература
      11:55 - 12:35
    • Български език и литература
      12:45 - 13:25

    Четвъртък

    • Физическо възпитание и спорт
      08:25 - 09:05
    • Български език и литература
      09:15 - 09:55
    • Български език и литература
      10:15 - 10:55
    • Математика
      11:05 - 11:45
    • Домашен бит и техника
      11:55 - 12:35
    • Английски език
      12:45 - 13:25

    Петък

    • Български език и литература
      08:25 - 09:05
    • Английски език
      09:15 - 09:55
    • Музика
      10:15 - 10:55
    • Математика
      11:05 - 11:45
    • Физическо възпитание и спорт
      11:55 - 12:35
    No events available!
  • I-II КЛАС


    ПЪРВИ ЧАС   08:25-09:00
    ВТОРИ ЧАС   09:10-09:50
    ТРЕТИ ЧАС   10:15-10:50
    ЧЕТВЪРТИ ЧАС   11:00-11:35
    ПЕТИ ЧАС   11:45-12:20
    ШЕСТИ ЧАС   12:30-13:05

  • III-IV КЛАС


    ПЪРВИ ЧАС   08:25-09:05
    ВТОРИ ЧАС   09:15-09:55
    ТРЕТИ ЧАС   10:15-10:55
    ЧЕТВЪРТИ ЧАС   11:05-11:45
    ПЕТИ ЧАС   11:55-12:35
    ШЕСТИ ЧАС   12:45-13:25